Newsletter Ιουνίου 2021

Home / Newsletter Ιουνίου 2021 - 08/06/2021 , by admin

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Μπήκαμε αισίως και στον Ιούνιο, μύρισε καλοκαίρι και οι σκέψεις για τις καλοκαιρινές διακοπές παίρνουν όλο και περισσότερο χώρο στο μυαλό μικρών και μεγάλων.

Παρ’ όλο που πλησιάζουμε προς το τέλος της σχολικής χρονιάς, θα θέλαμε να σας παρουσιάσουμε μία πρώτη προσπάθεια για ένα ενημερωτικό newsletter που έγινε με τη βοήθεια της Θεοδώρας Παπανικολάου που κάνει πρακτική άσκηση στο σχολείο μας. To newsletter αυτό δημιουργήθηκε με σκοπό να μπορούμε να σας ενημερώνουμε για δράσεις που γίνονται στις τάξεις του σχολείου από τους εκπαιδευτικούς αλλά και εξωσχολικές δράσεις που προτείνουμε. Στο επισυναπτόμενο newsletter μπορείτε να πάρετε μία πρώτη ιδέα και θα περιμένουμε τις εντυπώσεις σας!
Ευελπιστούμε από τη νέα σχολική χρονιά να μπορούμε να δημοσιεύουμε ένα τέτοιο ενημερωτικό newsletter κάθε δίμηνο ή τρίμηνο.

Αν υπάρχουν γονείς που θα ενδιαφέρονταν να βοηθήσουν στην έκδοσή του από τη νέα σχολική χρονιά, θα χαρούμε να τους εμπλέξουμε στη διαδικασία:)

Καλή ανάγνωση!

με εκτίμηση,

Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων ΤΕΓ Ουτρέχτης

[in nederlands]

Beste ouders en voogden,

Het is al Juni, de zomer komt eraan en iedereen is met zijn gedachten aan plannen te maken voor de zomer.

Ondanks het einde van het schooljaar nadert, willen we jullie onze eerste poging presenteren voor een informatieve nieuwsbrief, gemaakt met de hulp van Theodora Papanikolaou die stage loopt op onze school. Deze nieuwsbrief is gemaakt om u te kunnen informeren over acties die door docenten in de schoolklas worden ondernomen en buitenschoolse acties die wij voorstellen. In de bijgevoegde nieuwsbrief kunt u een eerste idee krijgen en we wachten op uw indrukken!

We hopen vanaf het nieuwe schooljaar dat we elke twee à drie maanden zo’n informatieve nieuwsbrief kunnen uitbrengen.

Mochten er ouders zijn die vanaf het nieuwe schooljaar willen helpen met de publicatie ervan, dan betrekken we ze graag bij het proces 🙂

Veel leesplezier:)

met vriendelijke groeten,

de Vereniging van Ouders en Voogden

JUNE’S NEWSLETTER Ελληνικού Σχολείου

JUNE’S NEWSLETTER dutch

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Η σελίδα μας στο Facebook